Infolinka: 702 966 211 (Po–Pá: 10:00–17:00)
 
 
 
 »  Škola, hobby a volný čas  »  Dalekohledy  »  Binokulární dalekohledy  »  Bresser Junior Outdoor Set w/4x30 Binoculars
  • Bresser Junior Outdoor Set w/4x30 Binoculars

Bresser Junior Outdoor Set w/4x30 Binoculars

Sada s binokulárním dalekohledem Bresser Junior Outdoor Dětská sada. Obsahuje: Binokulární dalekohled 4x30, kompas, náhlavní svítilnu (tzv. čelovku), láhev na vodu, přepravní kufřík.Tato vzrušující souprava promění dítě ve skutečného dobrodruha a skvělého objevitele! Sada obsahuje vše potřebné ke zkoumání nejzajímavějších záhad světa, odhalování zvědů a hledání skrytých artefaktů a pokladů!Bino... Celý popis
Značka:
LE69376
Kód:
6900000693766
EAN:
vyprodáno
Dostupnost:
890 Kč
736 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Sada s binokulárním dalekohledem Bresser Junior Outdoor

Dětská sada. Obsahuje: Binokulární dalekohled 4x30, kompas, náhlavní svítilnu (tzv. čelovku), láhev na vodu, přepravní kufřík.

Tato vzrušující souprava promění dítě ve skutečného dobrodruha a skvělého objevitele! Sada obsahuje vše potřebné ke zkoumání nejzajímavějších záhad světa, odhalování zvědů a hledání skrytých artefaktů a pokladů!

Binokulární dalekohled 4?30

Konstrukce tohoto kompaktního binokulárního dalekohledu vychází z použití střechových hranolů. Zvětšení 4x plně postačí k pozorování při hrách během dne. Všechny optické prvky jsou vyrobeny z plastu, aby je dítě nemohlo rozbít a ublížit si. Zaostření a vzdálenost mezi tubusy jsou nastavitelné.

Náhlavní LED svítilna

Náhlavní svítilna neboli čelovka je napájena třemi bateriemi AAA. Zdroji světla jsou zářivé LED diody. K dispozici je několik režimů osvětlení, lze totiž zapnout jen jednu nebo současně tři, případně sedm LED diod. Mezi jednotlivými režimy můžete přepínat stisknutím tlačítka. Čelovku si připevněte k hlavě – délka odolné čelenky je nastavitelná.

Mini kompas

Při cestování je nepostradatelnou pomůckou kompas! Jedná se o jediný způsob, jak přesně určit polohu a směr. Pro tyto účely je vhodný jednoduchý kompas s magnetickou jehlou. Očkem můžete protáhnout šňůru a nosit kompas na krku, abyste jej neztratili.

Láhev na vodu

Na dlouhé pěší výpravě je důležité mít k dispozici dostatečné množství nápojů. Pokud se mladý cestovatel rozhodne projít písečnými dunami Saharské pouště nebo sáhnout si na tajemné pyramidy, je to dokonce nezbytné. Do lahve se vejde až 400 ml kapaliny. Můžete do ní nalévat studené i teplé nápoje, jako je džus, voda, čaj a další. Dvojité hliníkové stěny udržují teplotu nápoje za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Buďte opatrní! Příliš horký nápoj může popálit ústa. Před nalitím do lahve nápoj trochu zchlaďte.

Kufřík

Příslušenství můžete umístit do kufříku určeného pro pohodlné cestování. Kufřík je dostatečně velký pro veškeré příslušenství. Je vyroben z nylonu, má sponu pro připevnění k opasku a pohodlnou rukojeť pro přenášení.

Základní charakteristiky:

  • Pětidílná sada pro průzkumníky
  • Dětský binokulární dalekohled se zvětšením 4x30 a středovým zaostřováním
  • LED čelovka s praktickou čelenkou
  • Velká láhev s vodou (400 ml)
  • Jednoduchý kompas s očkem na tkaničku k zavěšení kolem krku
  • Praktický přepravní kufřík s mnoha oddíly

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops