Infolinka: 702 966 211 (Po–Pá: 10:00–17:00)
 
  • Nákupní košík
    0 Kč
    0
 
 
 »  Dalekohledy  »  Pozorovací dalekohledy  »  Levenhuk Blaze 60 PLUS dalekohled
doprava
zdarma
Nedostupné
  • Levenhuk Blaze 60 PLUS dalekohled

Levenhuk Blaze 60 PLUS dalekohled

Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS je určen pro všechny, kdo se nebojí žádných výzev, milují cestování a pěší turistiku, dobrodružství a objevy! Vynikající moderní optika zajišťuje obraz nejvyšší kvality. Díky velkému objektivu lze pozorování provádět při denním světle i za soumraku. Nastavitelné zvětšení je skvělé při pozorování objektů v různých vzdálenostech od vás. Navzdory svým působivým specifikacím je spektiv poměrně kompaktní – stále se dá nosit při sobě. Tento vodotěsný pozorovací dalekohled se nevyhýbá sněhu, dešti, mlze ani stříkající vodě. Jak vidíte, jedná se o dokonalý přístroj pro dobrodruhy!Optika je vyrobena z velmi kvalitního skla BK-7; čočky a hranoly jsou potaženy antireflexní vrstvou, takže světelné ztráty uvnitř spektivu jsou nulové. Povrchová úprava hranolů má stříbrnou barvu, čoček modrou. Čočka objektivu o průměru 60 mm zachytí spoustu světla, a tudíž zajišťuje skvělou viditelnost nejen v plném denním světle, ale i za hlubokého soumraku. Profesionální vyměnitelný kovový okulár, který je součástí sady, nabízí čistý a ostrý obraz. Levenhuk Blaze 60 PLUS vám umožňuje vychutnat si vysoce detailní obraz se správným vykreslením barev. Plášť je naplněn dusíkem, který zabraňuje zamlžování optiky, takže kvalita obrazu zůstává stabilně dobrá v každé situaci!Design spektivu je do detailu promyšlený, aby mohl nabízet maximální pohodlí. Úhlový sklon okuláru tohoto modelu vám umožňuje pozorování v nejpohodlnější poloze. Okulár je dále vybaven očnicí vyrobenou z měkké pryže, která odstiňuje postranní světlo. Dlouhý oční reliéf tohoto modelu ocení zejména pozorovatelé nosící brýle. Ke spektivu lze pomocí T-kroužku a redukce (nutno zakoupit samostatně) připojit digitální fotoaparát.Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 60 PLUS je vybaven lehkým, ale velmi odolným pláštěm. Jelikož je plášť zcela vzduchotěsný, nepronikne dovnitř dalekohledu prach ani nečistoty. Pouzdro, které je součástí sady, chrání spektiv před stříkající vodou. Sundání pouzdra je na vás, neboť pozorování můžete začít ihned poté, co prostě rozepnete jeho zip. Při pozorování za špatného počasí nebo v terénu nabídne pouzdro další ochranu přístroje. Při vysokém zvětšení může ke zhoršení kvality obrazu přispět i nejslabší zachvění ruky. To ale není případ spektivu Levenhuk Blaze 60 PLUS, neboť ten se dodává s odolným kovovým stolním stativem, který je součástí sady. Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 60 PLUS vám za všech okolností nabízí vysoce kvalitní obraz! Celý popis
Značka:
LE67743
Kód:
6900000677438
EAN:
4 490 Kč
4 266 Kč
3 526 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Levenhuk Blaze 60 PLUS dalekohled

Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS je určen pro všechny, kdo se nebojí žádných výzev, milují cestování a pěší turistiku, dobrodružství a objevy! Vynikající moderní optika zajišťuje obraz nejvyšší kvality. Díky velkému objektivu lze pozorování provádět při denním světle i za soumraku. Nastavitelné zvětšení je skvělé při pozorování objektů v různých vzdálenostech od vás. Navzdory svým působivým specifikacím je spektiv poměrně kompaktní – stále se dá nosit při sobě. Tento vodotěsný pozorovací dalekohled se nevyhýbá sněhu, dešti, mlze ani stříkající vodě. Jak vidíte, jedná se o dokonalý přístroj pro dobrodruhy!

Optika je vyrobena z velmi kvalitního skla BK-7; čočky a hranoly jsou potaženy antireflexní vrstvou, takže světelné ztráty uvnitř spektivu jsou nulové. Povrchová úprava hranolů má stříbrnou barvu, čoček modrou. Čočka objektivu o průměru 60 mm zachytí spoustu světla, a tudíž zajišťuje skvělou viditelnost nejen v plném denním světle, ale i za hlubokého soumraku. Profesionální vyměnitelný kovový okulár, který je součástí sady, nabízí čistý a ostrý obraz. Levenhuk Blaze 60 PLUS vám umožňuje vychutnat si vysoce detailní obraz se správným vykreslením barev. Plášť je naplněn dusíkem, který zabraňuje zamlžování optiky, takže kvalita obrazu zůstává stabilně dobrá v každé situaci!

Design spektivu je do detailu promyšlený, aby mohl nabízet maximální pohodlí. Úhlový sklon okuláru tohoto modelu vám umožňuje pozorování v nejpohodlnější poloze. Okulár je dále vybaven očnicí vyrobenou z měkké pryže, která odstiňuje postranní světlo. Dlouhý oční reliéf tohoto modelu ocení zejména pozorovatelé nosící brýle. Ke spektivu lze pomocí T-kroužku a redukce (nutno zakoupit samostatně) připojit digitální fotoaparát.

Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 60 PLUS je vybaven lehkým, ale velmi odolným pláštěm. Jelikož je plášť zcela vzduchotěsný, nepronikne dovnitř dalekohledu prach ani nečistoty. Pouzdro, které je součástí sady, chrání spektiv před stříkající vodou. Sundání pouzdra je na vás, neboť pozorování můžete začít ihned poté, co prostě rozepnete jeho zip. Při pozorování za špatného počasí nebo v terénu nabídne pouzdro další ochranu přístroje. Při vysokém zvětšení může ke zhoršení kvality obrazu přispět i nejslabší zachvění ruky. To ale není případ spektivu Levenhuk Blaze 60 PLUS, neboť ten se dodává s odolným kovovým stolním stativem, který je součástí sady. Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 60 PLUS vám za všech okolností nabízí vysoce kvalitní obraz!

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops