Infolinka: 702 966 211 (Po–Pá: 10:00–17:00)
 
 
 
 »  Mikroskopy a příslušenství  »  Klasické mikroskopy  »  Levenhuk Mikroskop 870T trinokular
doprava
zdarma
  • Levenhuk Mikroskop 870T trinokular
  • Levenhuk Mikroskop 870T trinokular
  • Levenhuk Mikroskop 870T trinokular
  • Levenhuk Mikroskop 870T trinokular
  • Levenhuk Mikroskop 870T trinokular
  • Levenhuk Mikroskop 870T trinokular

Levenhuk Mikroskop 870T trinokular

spolehlivý biologický trinokulární mikroskop, který lze použít k pozorování v jasném i v temném zorném poli, lze pomocí digitálního fotoaparátu proměnit v digitální mikroskop Celý popis
Značka:
LE24613
Kód:
0611901508504
EAN:
vyprodáno
Dostupnost:
24 490 Kč
20 240 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

LEVENHUK Mikroskop 870T trinokular

Levenhuk 870T je spolehlivý biologický trinokulární mikroskop, který lze použít k pozorování v jasném i v temném zorném poli. Běžně se používá v různých zdravotnických laboratořích ke klinickému výzkumu v dermatologii, biochemii, cytologii, hematologii a k dalším vědeckým studiím. Díky trinokulární konstrukci hlavice lze tento model pomocí digitálního fotoaparátu připevněného k okuláru proměnit v digitální mikroskop.

Hlavice mikroskopu má sklon 30 stupňů a lze ji otáčet o 360 stupňů kolem vlastní osy. Čtyři objektivy na revolverovém nosiči, Köhlerovo osvětlení, nastavení clony apertury a zorného pole dělají z tohoto mikroskopu vynikající nástroj pro seriózní pozorování.

Pracovní stolek (o rozměrech 140x155 mm) se pohybuje ve dvou osách. Zaostření se provádí makrošroubem a mikrošroubem, které zvedají nebo spouštějí samotný stolek, čímž preparát přibližují k objektivu nebo jej od objektivu oddalují. Oba systémy ostření mají plynulý pohyb v krocích po 25 mm pro hrubé zaostření a 0,002 mm pro jemné zaostření.

V podstavci mikroskopu je instalována halogenová žárovka 6V 20 W s regulací jasu, která slouží jako zdroj osvětlení.

Vlastnosti
Trinokulární mikroskop Levenhuk 870T je vybaven kondenzorem pro pozorování v temném poli, který lze použít po vysunutí Abbeova kondenzoru do nejvyšší polohy. Mikroskop pro pozorování v temném zorném poli se nejlépe hodí pro studium krevních a dalších biologických vzorků, jež nelze pozorovat v jasném zorném poli. Otočením kroužku na osvětlovací jednotce dvakrát ve směru hodinových ručiček přejdete do režimu pozorování v temném zorném poli, otočením dvakrát zpět proti směru hodinových ručiček se vrátíte do režimu pozorování v jasném zorném poli.

O pozorování v temném zorném poli
Po opuštění kondenzoru projde většina světelných paprsků preparátem, aniž by změnily svůj směr, a utvoří dutý kužel. Jelikož se objektiv nachází uvnitř tohoto kužele, žádný z těchto paprsků není nasměrován na čočku objektivu. Uvnitř kužele zůstane a na čočce lze zaostřit pouze několik málo světelných paprsků, jež se při průchodu preparátem soustředí na krycím sklíčku a vykreslí konečný obraz. Můžeme pozorovat pouze světlé části objektu oproti tmavému pozadí, neboť mají různé indexy odrazu, a při pozorování velkých vzorků lze spatřit pouze světlé okraje rozptylující světelné paprsky.

Upozornění: Mějte na paměti, že síťové napětí ve většině evropských zemí je 220 - 240 V. Chcete-li svůj přístroj používat v zemi s odlišnou normou síťového napětí, nezapomeňte, že je naprosto nezbytné použít napěťový měnič.

 

Parametry:
Hlavicetrinokulární 
Materiál optikysklo
Zvětšení40-2000x
Okuláryduální se širokým zorným polem PLAN WF10x, PLAN WF20x
ObjektivyWF 4x, 10x, 40x, 100x 
Revolverový nosič4 objektivy
Pracovní stolek140x155mm, pohyb ve dvou osách
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismuX-Y: 70x50mm
Dioptrická korekce okuláruod -5 do +5 dioptrií
KondenzorAbbeův, 1,25 N.A, špičková irisová clona a kondenzor pro pozorování v temném zorném poli
Osvětleníhalogenová žárovka 220V (20W)
Zaostřeníjemné - 0,002mm, hrubé - 25mm
Napájení napájecí kabel (220 V)
Povrchová úprava optikyvícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích

 

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops