Infolinka: 702 966 211 (Po–Pá: 10:00–17:00)
 
 
 
 »  Mikroskopy a příslušenství  »  Klasické mikroskopy  »  Levenhuk Mikroskop Rainbow 50L PLUS Orange
doprava
zdarma
  • Levenhuk Mikroskop Rainbow 50L PLUS Orange

Levenhuk Mikroskop Rainbow 50L PLUS Orange

Levenhuk Rainbow 50L PLUS – dokonalé spojení stylového designu, špičkové optiky a ergonomického těla. Stejně jako všechny ostatní modely rodiny Levenhuk Rainbow jsou tyto mikroskopy ideální pro mladé badatele. Každý model se dodává s experimentální sadou Levenhuk K50, která obsahuje vše, co potřebujete ke zkoumání záhad mikrosvěta.Díky své vylepšené optice a širokému rozsahu zvětšení jsou mikro... Celý popis
Značka:
LE69105
Kód:
0611901506449
EAN:
Skladem.
Dostupnost:
3 390 Kč
2 802 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Levenhuk Mikroskop Rainbow 50L PLUS Orange

Levenhuk Rainbow 50L PLUS – dokonalé spojení stylového designu, špičkové optiky a ergonomického těla. Stejně jako všechny ostatní modely rodiny Levenhuk Rainbow jsou tyto mikroskopy ideální pro mladé badatele. Každý model se dodává s experimentální sadou Levenhuk K50, která obsahuje vše, co potřebujete ke zkoumání záhad mikrosvěta.

Díky své vylepšené optice a širokému rozsahu zvětšení jsou mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L PLUS vhodné pro studenty biologie nebo laboranty. Mikroskopy jsou vybaveny optikou s několikanásobnou antireflexní povrchovou úpravou a univerzálním osvětlovacím systémem, který umožňuje pozorování průhledných, neprůhledných a průsvitných preparátů.

Charakteristickým rysem těchto přístrojů je jejich vysoké zvětšení. Díky Barlowově čočce 2x můžete dosáhnout zvětšení 64x, 128x, 160x, 320x, 640x a dokonce 1280x! Mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L PLUS jsou vybaveny odpruženým objektivem – v případě, že se při zaostřování objektiv dotkne preparátu, jeho konstrukce ochrání optiku před případným poškozením. Mikroskopy jsou vybaveny robustním kovovým tělem,které zajišťuje jejich dlouhou provozní životnost i při intenzivním používání ve školách, na univerzitách nebo v lékařských laboratořích.

Každý mikroskop se dodává ve speciálním ochranném plastovém kufříku, který jej chrání před prachem a mechanickým poškozením. Model Levenhuk D50L PLUS je kvalitní digitální mikroskop určený k pořizování fotografií a videozáznamů. Pomůže vám sdílet výsledky svého bádání s přáteli, kolegy a členy vaší rodiny.

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS je k dispozici v 5 živých barvách – prostě si vyberte model, který se vám líbí nejvíce!

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops